Collection: FOOD

11 products
  • Pretzel Box 1 lb
    Regular price
    $21.95
    Sale price
    $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Honey with Lavender
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Honey with Cinnamon
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out